דפי תוכן
RSS במצב חירום
                                                                    

חדשות המרחב
נושאים אחרונים בפורומים
תכנון יומי עבור כיתת מרחב זה
שיעורי-בית
מערכת שעות כיתתית
שעה / יוםראשוןשנישלישירביעיחמישישישישבת
0. 8:00-08:25 אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
     ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 
1. 8:30-09:15 אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (4 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
עזרא רון
  אזרחות
לירם טל
 פיסיקה
בומוז'נו פיטר
גמר פרוייקט
דור שרון
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
ביולוגיה
האן נורית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
  מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
פינק חן
פיסיקה
אביטל רן
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
ביולוגיה
האן נורית
 
2. 9:15-10:00 אנגלית (4 יח``ל)
עזרא רון
אנגלית (4 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
 ספרות
שור זהבית
 אזרחות
לירם טל
 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
גמר פרוייקט
דור שרון
מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיסיקה
בומוז'נו פיטר
  ביולוגיה
האן נורית
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
פיסיקה
אביטל רן
ביולוגיה
פינק חן
מנ.עסקים
בן גל יונתן
 
3. 10:15-11:00 אזרחות
לירם טל
 חנ``ג
טרגן קטי
חנ``ג
גלזר דני
 ספרות
שור זהבית
 חנ``ג
גלזר דני
חנ``ג
טרגן קטי
 אנגלית (4 יח``ל)
עזרא רון
אנגלית (4 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
 תקשורת
וינר שרה
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
אומנות
בירנבאום חניתה
ביולוגיה
פינק חן
 
4. 11:00-11:45 אזרחות
לירם טל
 חינוך
רוזנר נורית
 ספרות
שור זהבית
 ספרות
שור זהבית
 אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (4 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
עזרא רון
 אומנות
בירנבאום חניתה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
תקשורת
וינר שרה
 
5. 12:10-12:55 דיאלוג
רוזנר נורית
 אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
עזרא רון
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
 דיאלוג
רוזנר נורית
 מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
תקשורת
כהן מוטי
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
 ספרות
שור זהבית
 הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
אומנות
בירנבאום חניתה
 
6. 12:55-13:40 ת.אומנ.א'
גולן רן
 ביולוגיה
האן נורית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיסיקה
אביטל רן
ביולוגיה
פינק חן
  מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (4 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
תקשורת
כהן מוטי
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
  הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
 
7. 13:50-14:35 ת.אומנ.א'
גולן רן
ביולוגיה
פינק חן
דיפלומטיה (5 יח``ל)
פוקס מימי
 ביולוגיה
פינק חן
פיסיקה
אביטל רן
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
האן נורית
  מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
תקשורת
כהן מוטי
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
 הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
עיצוב מוצר
רוזנר נורית
תקשורת
וינר שרה
  
8. 14:35-15:20 דיפלומטיה (5 יח``ל)
פוקס מימי
ביולוגיה
פינק חן
ת.אומנ.א'
גולן רן
 עבודות
בן גל יונתן
פיסיקה
אביטל רן
ביולוגיה
האן נורית
  תקשורת
כהן מוטי
 תקשורת
וינר שרה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
  
9. 15:30-16:15 דיפלומטיה (5 יח``ל)
פוקס מימי
 ביולוגיה
האן נורית
עבודות
בן גל יונתן
   הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
תקשורת
כהן מוטי
  
10. 16:15-17:00     תקשורת
כהן מוטי
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה