דפי תוכן
RSS במצב חירום
                                                                      

חדשות המרחב
נושאים אחרונים בפורומים
תכנון יומי עבור כיתת מרחב זה
שיעורי-בית
מערכת שעות כיתתית
שעה / יוםראשוןשנישלישירביעיחמישישישישבת
0. 8:00-08:25 אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
     ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 
1. 8:30-09:15 אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (4 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
עזרא רון
   ביולוגיה
האן נורית
פיסיקה
בומוז'נו פיטר
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
גמר פרוייקט
דור שרון
מנ.עסקים
בן גל יונתן
  מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיסיקה
אביטל רן
ביולוגיה
פינק חן
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
ביולוגיה
האן נורית
 
2. 9:15-10:00 אנגלית (4 יח``ל)
עזרא רון
אנגלית (4 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
 ספרות
שפריר אורלי
 ספרות
שפריר אורלי
 גמר פרוייקט
דור שרון
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיסיקה
בומוז'נו פיטר
 דיאלוג
שחף טל
 ביולוגיה
האן נורית
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
ביולוגיה
פינק חן
פיסיקה
אביטל רן
מנ.עסקים
בן גל יונתן
 
3. 10:15-11:00 אזרחות
בלומר שירה
 חנ``ג
גלזר דני
חנ``ג
טבק פזית
 ספרות
שפריר אורלי
 חנ``ג
גלזר דני
חנ``ג
טבק פזית
 אנגלית (4 יח``ל)
עזרא רון
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (4 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
 תקשורת
וינר שרה
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
ביולוגיה
פינק חן
 
4. 11:00-11:45 ספרות
שפריר אורלי
 דיאלוג
שחף טל
 אזרחות
בלומר שירה
 אזרחות
בלומר שירה
 אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (4 יח``ל)
עזרא רון
 דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
תקשורת
וינר שרה
 
5. 12:10-12:55 חינוך
שחף טל
 אנגלית (4 יח``ל)
עזרא רון
אנגלית (4 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
 אזרחות
בלומר שירה
 מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
תקשורת
כהן מוטי
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
 ספרות
שפריר אורלי
 תיאטרון
הרש מיכל
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
 
6. 12:55-13:40  פיסיקה
אביטל רן
ביולוגיה
פינק חן
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
האן נורית
  מתמטיקה (4 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
תקשורת
כהן מוטי
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
  הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
 
7. 13:50-14:35 דיפלומטיה (5 יח``ל)
פוקס מימי
ביולוגיה
פינק חן
תיאטרון
שפריר אורלי
 ביולוגיה
האן נורית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
פינק חן
פיסיקה
אביטל רן
  מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
תקשורת
כהן מוטי
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
 הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
תקשורת
וינר שרה
  
8. 14:35-15:20 תיאטרון
שפריר אורלי
דיפלומטיה (5 יח``ל)
פוקס מימי
ביולוגיה
פינק חן
 פיסיקה
אביטל רן
ביולוגיה
האן נורית
עבודות
בן גל יונתן
  תקשורת
כהן מוטי
 תקשורת
וינר שרה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
  
9. 15:30-16:15 דיפלומטיה (5 יח``ל)
פוקס מימי
 עבודות
בן גל יונתן
ביולוגיה
האן נורית
   הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
תיאטרון
שפריר אורלי
תקשורת
כהן מוטי
  
10. 16:15-17:00     תקשורת
כהן מוטי
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה