דפי תוכן
RSS במצב חירום
                                                                    

חדשות המרחב
נושאים אחרונים בפורומים
תכנון יומי עבור כיתת מרחב זה
שיעורי-בית
מערכת שעות כיתתית
שעה / יוםראשוןשנישלישירביעיחמישישישי
0. 7:45-08:25 אנגלית (4-5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
   פיסיקה
קמיל אבישי
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
  פיסיקה
קמיל אבישי
1. 8:30-09:15 אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
 מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
 אזרחות
וינר שרה
 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
גמר פרוייקט
דור שרון
פיסיקה
קמיל אבישי
ביולוגיה
האן נורית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
כימיה
כץ כלנית
 מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
 פיסיקה
קמיל אבישי
ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
מנ.עסקים
בן גל יונתן
כימיה
כץ כלנית
2. 9:15-10:00 אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
 מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
 ספרות
שוורץ אורלי
 כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
פיסיקה
קמיל אבישי
גמר פרוייקט
דור שרון
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
 כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
ביולוגיה
האן נורית
פיסיקה
קמיל אבישי
3. 10:15-11:00 אזרחות
וינר שרה
 חינוך
שוורץ אורלי
 רקיע
שוורץ אורלי
 חנ``ג
טבק פזית
חנ``ג
גלזר דני
 אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
 תיאטרון
הרש מיכל
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
4. 11:00-11:45 חנ``ג
גלזר דני
חנ``ג
טבק פזית
 אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
 רקיע
שוורץ אורלי
 אזרחות
וינר שרה
 אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
 דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
תקשורת
וינר שרה
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
תיאטרון
הרש מיכל
5. 12:10-12:55 ספרות
שוורץ אורלי
  רקיע
שוורץ אורלי
 תקשורת
כהן מוטי
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
 ספרות
שוורץ אורלי
 תיאטרון
שפריר אורלי
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
6. 12:55-13:40 אזרחות
וינר שרה
 ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
מנ.עסקים
בן גל יונתן
כימיה
כץ כלנית
גמר פרוייקט
דור שרון
 רקיע
שוורץ אורלי
מטלת ביצוע
הרמן סגלית
 מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
תקשורת
כהן מוטי
 ספרות
שוורץ אורלי
 הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
תיאטרון
שפריר אורלי
7. 13:50-14:35 ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
מזרחנות
לפיד אסף
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 גמר פרוייקט
דור שרון
כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
ביולוגיה
האן נורית
 מטלת ביצוע
הרמן סגלית
תיאטרון
שפריר אורלי
 תקשורת
כהן מוטי
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
 ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 
8. 14:35-15:20 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
מזרחנות
לפיד אסף
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
 ביולוגיה
האן נורית
מטלת ביצוע
הרמן סגלית
עבודות
שיין קרן
 תיאטרון
שפריר אורלי
 תקשורת
כהן מוטי
אנגלית (4-5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
ביוטכנולוגיה
אלי דליה
 הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
מזרחנות
לפיד אסף
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
תקשורת
וינר שרה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
 
9. 15:30-16:15 ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 עבודות
שיין קרן
ביולוגיה
האן נורית
  ביוטכנולוגיה
אלי דליה
 ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
תקשורת
כהן מוטי
מזרחנות
לפיד אסף
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 
10. 16:15-17:00 ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
   ביוטכנולוגיה
אלי דליה
 תקשורת
כהן מוטי
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
 
11. 17:00-17:45    ביוטכנולוגיה
אלי דליה