דפי תוכן
RSS במצב חירום
    

                                                                     

 
                                        


                  מחנכת הכיתה: ענת דנון
 

 
 
יום נחשון בנושא "הגשמת חלומות"
סטיב ג'ובס
גל מקל
הרצל
ביל גייטס

 

כיתות נחשון בוגרות תיכון היובל

 
 
 


מחנכת הכיתה:נירית רקוץ
 
 

ביקור בכפר קאסם כיתה יא 5
במסגרת פרוייקט "בשביל הדיאלוג" תשע"ד

לכניסה לאלבום התמונות  הקלק
 
 
תלמידי כיתת י 5 נחשון תשע"ג נמצאים בעיצומה של פעילות התנדבותית מיוחדת
בבית ספר "און בצהלה".
"און" הינו בי"ס לחינוך מיוחד לילדים בני 6-21 , הסובלים מנכויות פיזיות שונות.
תלמידי י 5 מביאים עמם לבית ספר "און" אנרגיות נפלאות של עשייה ,של יצירתיות
ובעיקר עוטפים את התלמידים באהבה גדולה.
בביקור האחרון נערך יום ספורט משותף, שאורגן בחלקו על ידי תלמידי הכיתה,
הייתה זו חוויה מאתגרת ומיוחדת במינה עבור תלמידי "און" ועבור תלמידי י 5 .
ולהלן תעודת ההוקרה שקיבלו תלמיד הכיתה

 


laughהקלק לכניסה לאלבום

אלבום תמונות י'5
 
 
    
 
 
 
 
 
מהי כיתת נחשון-ויקיפדיה
 


מחנכת הכיתה

עו"ד ליאור ברקאי-מאירי


 
 

י5 -גלריית התמונות 
חלל ותעופה
ערוץ החדשות
טיול בניצנה -התמונות 
התנדבות בית לוינשטיין-הסרט

"אשליות אופטיות"

עבודות תלמידים
אפקט סטרופ
סלבדור דאלי
פאטה מורגנה

"מוטיבציה"

עבודות תלמידים
אברהם לינקולן
האחים רייט
יסמין פיינגולד
לי קורזיץ בראבק


"סמים מסוכנים"
עבודות תלמידים
על סמים
סמים בכלא
סמים וספורט

"מדע בשחר הרפואה"

עבודות תלמידים
רנטגן
טומוגרפיה ממוחשבת
מכון רנטגן הדסה עין כרם
MRI

"מדע בשירות הבטחון"

עבודות תלמידים
ראיית לילה
לוחמה קיברנטית
עבודה בנושא טילים
נשק קל ישראל  

"מדענים ודילמות"

עבודות תלמידים
 אלברט איינשטיין
אלכסנדר גרהם בל
ארכימדס
גלילאו גלילאי
הדילמה של אדיסון
תומס אדיסון

"חשיפה לאקדמיה"

עבודות תלמידים
האקדמיה-מקורות קדומים
פרס ישראל -ההיסטורה ועקרונות
האוניברסיטה
פרס נובל
פרס נובל וישראלים

"יום נחשון"

 עבודות תלמידים
יום נחשון-המצגת

סמינר בניצנה
ניצנה טיול נחשון סרט יוטיוב
 
עבודות תלמידים
בדואים
נבטים
פארק גולדה
מצפה רביבים
סיכום פעילות התנדבות בחנוכה
מהי כיתת נחשון-ויקיפדיה

 


חדשות המרחב
נושאים אחרונים בפורומים
מערכת שעות כיתתית
שעה / יוםראשוןשנישלישירביעיחמישישישי
0. 7:45-08:25 אנגלית (4-5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
   פיסיקה
קמיל אבישי
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
  פיסיקה
קמיל אבישי
1. 8:30-09:15 אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
 מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
  ערבית
חביב אלוביץ סיגל
ביולוגיה
האן נורית
פיסיקה
קמיל אבישי
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
מנ.עסקים
בן גל יונתן
גמר פרוייקט
דור שרון
כימיה
כץ כלנית
 מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
 פיסיקה
קמיל אבישי
ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
מנ.עסקים
בן גל יונתן
כימיה
כץ כלנית
2. 9:15-10:00 אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
 מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
  כימיה
כץ כלנית
גמר פרוייקט
דור שרון
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
פיסיקה
קמיל אבישי
ביולוגיה
האן נורית
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
 כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
ביולוגיה
האן נורית
פיסיקה
קמיל אבישי
3. 10:15-11:00 ספרות
שפריר אורלי
 אזרחות
בלומר שירה
 חנ``ג
רוקמן עמית
חנ``ג
טרגן קטי
 אזרחות
בלומר שירה
 אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
 ביולוגיה
דמבינסקי רעות
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
תקשורת
וינר שרה
4. 11:00-11:45 ספרות
שפריר אורלי
 אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
 נחשון
בן גל יונתן
 חינוך
בן גל יונתן
 אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
 תקשורת
וינר שרה
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
5. 12:10-12:55 אזרחות
בלומר שירה
 ספרות
שפריר אורלי
 נחשון
בן גל יונתן
 מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
תקשורת
כהן מוטי
 ספרות
שפריר אורלי
 הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
6. 12:55-13:40 אזרחות
בלומר שירה
 ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
מנ.עסקים
בן גל יונתן
גמר פרוייקט
דור שרון
כימיה
כץ כלנית
 נחשון
בן גל יונתן
 תקשורת
כהן מוטי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
 חנ``ג
טרגן קטי
חנ``ג
רוקמן עמית
 הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
7. 13:50-14:35 ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
מזרחנות
לפיד אסף
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 כימיה
כץ כלנית
גמר פרוייקט
דור שרון
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
ביולוגיה
האן נורית
 נחשון
בן גל יונתן
 מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
תקשורת
כהן מוטי
 ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
תקשורת
וינר שרה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
 
8. 14:35-15:20 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
מזרחנות
לפיד אסף
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
 ביולוגיה
האן נורית
עבודות
שיין קרן
 נחשון
בן גל יונתן
 תקשורת
כהן מוטי
אנגלית (4-5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
ביוטכנולוגיה
אלי דליה
 הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
מזרחנות
לפיד אסף
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
תקשורת
וינר שרה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
 
9. 15:30-16:15 ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 עבודות
שיין קרן
ביולוגיה
האן נורית
 נחשון
בן גל יונתן
 ביוטכנולוגיה
אלי דליה
 תקשורת
כהן מוטי
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
מזרחנות
לפיד אסף
 
10. 16:15-17:00 ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
   ביוטכנולוגיה
אלי דליה
 ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
תקשורת
כהן מוטי
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
 
11. 17:00-17:45    ביוטכנולוגיה
אלי דליה