דפי תוכן
RSS במצב חירום
חדשות המרחב
נושאים אחרונים בפורומים
תכנון יומי עבור כיתת מרחב זה
שיעורי-בית
מערכת שעות כיתתית
שעה / יוםראשוןשנישלישירביעיחמישישישי
0. 7:45-08:25 אנגלית (4-5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
   פיסיקה
קמיל אבישי
  פיסיקה
קמיל אבישי
1. 8:30-09:15 אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
 מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
 מחול
קרונפלד ורדית
 פיסיקה
קמיל אבישי
ביולוגיה
האן נורית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
כימיה
כץ כלנית
גמר פרוייקט
דור שרון
 מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
 פיסיקה
קמיל אבישי
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
כימיה
כץ כלנית
2. 9:15-10:00 אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
 מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
 מחול
קרונפלד ורדית
 גמר פרוייקט
דור שרון
כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
פיסיקה
קמיל אבישי
 מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
 כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
ביולוגיה
האן נורית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיסיקה
קמיל אבישי
3. 10:15-11:00 ספרות
שור זהבית
 אזרחות
פרץ אתי
 חנ``ג
רוקמן עמית
חנ``ג
טבק פזית
 ספרות
שור זהבית
 אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
 מחול
גיסין ערן
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
תקשורת
וינר שרה
4. 11:00-11:45 ספרות
שור זהבית
 אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
 חינוך
רוקמן עמית
 אזרחות
פרץ אתי
 אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
 תקשורת
וינר שרה
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
מחול
גיסין ערן
5. 12:10-12:55 אזרחות
פרץ אתי
 דיאלוג
רוקמן עמית
 ספרות
שור זהבית
 תקשורת
כהן מוטי
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
 אזרחות
פרץ אתי
 הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
6. 12:55-13:40 מחול
פרידמן ליאור
 ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
מנ.עסקים
בן גל יונתן
גמר פרוייקט
דור שרון
כימיה
כץ כלנית
 דיאלוג
רוקמן עמית
 מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
תקשורת
כהן מוטי
 חנ``ג
רוקמן עמית
חנ``ג
טבק פזית
 הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
7. 13:50-14:35 ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
מחול
פרידמן ליאור
מזרחנות
לפיד אסף
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
 כימיה
כץ כלנית
גמר פרוייקט
דור שרון
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
ביולוגיה
האן נורית
  תקשורת
כהן מוטי
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
 ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
מחול
קרונפלד ורדית
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
תקשורת
וינר שרה
 
8. 14:35-15:20 הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
מזרחנות
לפיד אסף
מחול
פרידמן ליאור
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
 ביולוגיה
האן נורית
עבודות
שיין קרן
 מחול
גיסין ערן
 אנגלית (4-5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
תקשורת
כהן מוטי
ביוטכנולוגיה
אלי דליה
 תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
מזרחנות
לפיד אסף
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
מחול
קרונפלד ורדית
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
 
9. 15:30-16:15 ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
מחול
פרידמן ליאור
 עבודות
שיין קרן
ביולוגיה
האן נורית
 מחול
גיסין ערן
 ביוטכנולוגיה
אלי דליה
 ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ת.מחול
ניב עינת
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
תקשורת
כהן מוטי
מזרחנות
לפיד אסף
 
10. 16:15-17:00 ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
מחול
קרונפלד ורדית
   ביוטכנולוגיה
אלי דליה
 תקשורת
כהן מוטי
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
ת.מחול
ניב עינת
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
 
11. 17:00-17:45 מחול
קרונפלד ורדית
   ביוטכנולוגיה
אלי דליה