דפי תוכן
RSS במצב חירום
                                                                            

חדשות המרחב
נושאים אחרונים בפורומים
תכנון יומי עבור כיתת מרחב זה
שיעורי-בית
מערכת שעות כיתתית
שעה / יוםראשוןשנישלישירביעיחמישישישי
0. 7:45-08:25 אנגלית (4-5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
   פיסיקה
קמיל אבישי
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
  פיסיקה
קמיל אבישי
1. 8:30-09:15 אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
 מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
 מחול
קרונפלד ורדית
 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
גמר פרוייקט
דור שרון
פיסיקה
קמיל אבישי
ביולוגיה
האן נורית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
כימיה
כץ כלנית
 מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
 פיסיקה
קמיל אבישי
ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
מנ.עסקים
בן גל יונתן
כימיה
כץ כלנית
2. 9:15-10:00 אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
 מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
 מחול
קרונפלד ורדית
 כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
האן נורית
פיסיקה
קמיל אבישי
גמר פרוייקט
דור שרון
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
 מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
 כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
ביולוגיה
האן נורית
פיסיקה
קמיל אבישי
3. 10:15-11:00 ספרות
שוורץ אורלי
 אזרחות
ברקאי מאירי ליאור
 עמו``ס
ברקאי מאירי ליאור
 ספרות
שוורץ אורלי
 אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
 מחול
גיסין ערן
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
תקשורת
וינר שרה
4. 11:00-11:45 ספרות
שוורץ אורלי
 אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
 עמו``ס
ברקאי מאירי ליאור
 אזרחות
ברקאי מאירי ליאור
 אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (4 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (4-5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
 תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
מחול
גיסין ערן
5. 12:10-12:55 חנ``ג
רוקמן עמית
חנ``ג
טרגן קטי
 ספרות
שוורץ אורלי
 עמו``ס
ברקאי מאירי ליאור
 תקשורת
כהן מוטי
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
 אזרחות
ברקאי מאירי ליאור
 הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
6. 12:55-13:40 מחול
פרידמן ליאור
 ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
מנ.עסקים
בן גל יונתן
כימיה
כץ כלנית
גמר פרוייקט
דור שרון
 עמו``ס
ברקאי מאירי ליאור
 מתמטיקה (4 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
תקשורת
כהן מוטי
 אזרחות
ברקאי מאירי ליאור
 הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
7. 13:50-14:35 מחול
פרידמן ליאור
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
מזרחנות
לפיד אסף
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 גמר פרוייקט
דור שרון
כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
ביולוגיה
האן נורית
 חינוך
ברקאי מאירי ליאור
 תקשורת
כהן מוטי
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
 מחול
קרונפלד ורדית
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
תקשורת
וינר שרה
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 
8. 14:35-15:20 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
מזרחנות
לפיד אסף
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
מחול
פרידמן ליאור
 ביולוגיה
האן נורית
עבודות
שיין קרן
 מחול
גיסין ערן
 אנגלית (4-5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
תקשורת
כהן מוטי
ביוטכנולוגיה
אלי דליה
 הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
מזרחנות
לפיד אסף
תקשורת
וינר שרה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
מחול
קרונפלד ורדית
 
9. 15:30-16:15 מחול
פרידמן ליאור
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 עבודות
שיין קרן
ביולוגיה
האן נורית
 מחול
גיסין ערן
 ביוטכנולוגיה
אלי דליה
 ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ת.מחול
ניב עינת
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
תקשורת
כהן מוטי
מזרחנות
לפיד אסף
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 
10. 16:15-17:00 ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
מחול
קרונפלד ורדית
   ביוטכנולוגיה
אלי דליה
 תקשורת
כהן מוטי
ת.מחול
ניב עינת
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
 
11. 17:00-17:45 מחול
קרונפלד ורדית
   ביוטכנולוגיה
אלי דליה