רשימת מרחבים
קישורים
דף הבית תיכון היובל
RSS במצב חירום
י``ב 3
חזרה לרשימה הראשית
דפי תוכן
אין דפים למרחב זה
תכנון שבועי
לא נמצאו אירועים
נושאים אחרונים בפורומים
לא נמצאו הודעות חדשות בפורומים של מרחב זה
חדשות המרחב
אין חדשות למרחב זה
שיעורי-בית
לא נמצאו שיעורים עבור כיתת מרחב זה
מערכת שעות כיתתית
שעה / יום
ראשון
שני
שלישי
רביעי
חמישי
שישי
0. 7:45-08:25
ביולוגיה
פינק חן
1. 8:30-09:15
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (4 יח``ל)
לוי הדס
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
חי-כהן אופירה
אנגלית (5 יח``ל)
בר סיון
אנגלית (5 יח``ל)
גורוח אלכסנדר
אנגלית (5 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
סקורוחוד פרדי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (5 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
גאוגרפיה
דומני אמיר
מחול
פרידמן ליאור
פיזיקה
כץ עמיר
ביולוגיה
פינק חן
ביולוגיה
האן נורית
מנ.עסקים
בירמן קרן
גמר פרוייקט
ברגר שחר
מזרחנות
לפיד אסף
כימיה
רוזנברג נטליה
גאוגרפיה
דומני אמיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
סקורוחוד פרדי
מתמטיקה (5 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
ביולוגיה
האן נורית
פיזיקה
כץ עמיר
כימיה
רוזנברג נטליה
2. 9:15-10:00
אנגלית (5 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
גורוח אלכסנדר
אנגלית (5 יח``ל)
בר סיון
אנגלית (5 יח``ל)
חי-כהן אופירה
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (4 יח``ל)
לוי הדס
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
גאוגרפיה
דומני אמיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (4 יח``ל)
סקורוחוד פרדי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מחול
פרידמן ליאור
כימיה
רוזנברג נטליה
מנ.עסקים
בירמן קרן
מזרחנות
לפיד אסף
גמר פרוייקט
ברגר שחר
ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
פינק חן
פיזיקה
כץ עמיר
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
סקורוחוד פרדי
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
רוה ליאת
גאוגרפיה
דומני אמיר
כימיה
רוזנברג נטליה
ביולוגיה
האן נורית
פיזיקה
כץ עמיר
3. 10:15-11:00
אזרחות
טאוב שירה
ספרות
קרול אלוף תמר
עמו``ס
זילברמן אלון
אזרחות
טאוב שירה
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (4 יח``ל)
לוי הדס
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
חי-כהן אופירה
אנגלית (5 יח``ל)
בר סיון
אנגלית (5 יח``ל)
גורוח אלכסנדר
אנגלית (5 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
ביוטכנולוגיה
גריגוריבקר גנאדי
מחול
קרונפלד ורדית
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
גאוגרפיה
סטרנס אמיר
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
הנדסת תוכנה
פיכל רורליך אוקטביה
תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
לפיד אסף
4. 11:00-11:45
ספרות
קרול אלוף תמר
אנגלית (4 יח``ל)
לוי הדס
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
חי-כהן אופירה
אנגלית (5 יח``ל)
בר סיון
אנגלית (5 יח``ל)
גורוח אלכסנדר
אנגלית (5 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
עמו``ס
זילברמן אלון
חינוך
זילברמן אלון
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (4 יח``ל)
לוי הדס
אנגלית (5 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
גורוח אלכסנדר
אנגלית (5 יח``ל)
בר סיון
אנגלית (5 יח``ל)
חי-כהן אופירה
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
דיפלומטיה (5 יח``ל)
לפיד אסף
תקשורת
וינר שרה
הנדסת תוכנה
פיכל רורליך אוקטביה
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
גאוגרפיה
סטרנס אמיר
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
מחול
קרונפלד ורדית
ביוטכנולוגיה
גריגוריבקר גנאדי
5. 12:10-12:55
ספרות
קרול אלוף תמר
אזרחות
טאוב שירה
עמו``ס
זילברמן אלון
מתמטיקה (5 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
סקורוחוד פרדי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
תקשורת
כהן מוטי
גאוגרפיה
דומני אמיר
אזרחות
טאוב שירה
מנ.עסקים
בן גל יונתן
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
הנדסת תוכנה
פיכל רורליך אוקטביה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
לפיד אסף
6. 12:55-13:40
מחול
גיסין ערן
כימיה
רוזנברג נטליה
מנ.עסקים
בן גל יונתן
מזרחנות
לפיד אסף
ביולוגיה
פינק חן
פיזיקה
כץ עמיר
ביולוגיה
האן נורית
מנ.עסקים
בירמן קרן
עמו``ס
זילברמן אלון
גאוגרפיה
דומני אמיר
תקשורת
כהן מוטי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
סקורוחוד פרדי
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
אברהם איסאק
חנ``ג
זילברמן אלון
חנ``ג
ורקר נירית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
7. 13:50-14:35
מחול
גיסין ערן
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
גאוגרפיה
דומני אמיר
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
מנ.עסקים
בירמן קרן
ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
פינק חן
פיזיקה
כץ עמיר
מזרחנות
לפיד אסף
גמר פרוייקט
ברגר שחר
מנ.עסקים
בן גל יונתן
כימיה
רוזנברג נטליה
מנ.עסקים
בירמן קרן
ספרות
קרול אלוף תמר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אברהם איסאק
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (5 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
תקשורת
כהן מוטי
מחול
קרונפלד ורדית
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
הנדסת תוכנה
פיכל רורליך אוקטביה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
תקשורת
וינר שרה
גאוגרפיה
דומני אמיר
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביוט.אינפורמתיקהמחשב
לנץ רות
8. 14:35-15:20
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
גאוגרפיה
דומני אמיר
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
דיפלומטיה (5 יח``ל)
עזרא רון
מחול
פרידמן ליאור
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
פיזיקה
כץ עמיר
עבודות
בן גל יונתן
גמר פרוייקט
ברגר שחר
ביולוגיה
פינק חן
עבודות
בירמן קרן
מזרחנות
לפיד אסף
מנ.עסקים
בירמן קרן
מחול
גיסין ערן
גאוגרפיה
סטרנס אמיר
תקשורת
כהן מוטי
ביוטכנולוגיה
גריגוריבקר גנאדי
ביוט.אינפורמתיקהמחשב
לנץ רות
גאוגרפיה
דומני אמיר
תקשורת
וינר שרה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
הנדסת תוכנה
פיכל רורליך אוקטביה
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
מנ.עסקים
בן גל יונתן
מחול
קרונפלד ורדית
9. 15:30-16:15
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
מחול
פרידמן ליאור
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
דיפלומטיה (5 יח``ל)
עזרא רון
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
גאוגרפיה
דומני אמיר
מזרחנות
לפיד אסף
עבודות
בירמן קרן
פיזיקה
כץ עמיר
גאוגרפיה
סטרנס אמיר
מחול
גיסין ערן
ביוטכנולוגיה
גריגוריבקר גנאדי
תקשורת
כהן מוטי
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
הנדסת תוכנה
פיכל רורליך אוקטביה
גאוגרפיה
דומני אמיר
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
ת.מחול
ניב עינת
עבודות
בן גל יונתן
10. 16:15-17:00
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
דיפלומטיה (5 יח``ל)
עזרא רון
מחול
קרונפלד ורדית
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
ביוטכנולוגיה
גריגוריבקר גנאדי
ת.מחול
ניב עינת
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
תקשורת
כהן מוטי
11. 17:00-17:45
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
מחול
קרונפלד ורדית