רשימת מרחבים
קישורים
דף הבית תיכון היובל
RSS במצב חירום
י``א 8
חזרה לרשימה הראשית
דפי תוכן
אין דפים למרחב זה
תכנון שבועי
לא נמצאו אירועים
נושאים אחרונים בפורומים
שם הפורום
נושא
ע''י
תאריך
שכבה יא
ברוכים הבאים לפורום שכבת י` 2012-13
---
יום חמישי, 23/08/2012, 18:47
חדשות המרחב
אין חדשות למרחב זה
שיעורי-בית
לא נמצאו שיעורים עבור כיתת מרחב זה
מערכת שעות כיתתית
שעה / יום
ראשון
שני
שלישי
רביעי
חמישי
שישי
0. 7:45-08:25
פסיכולוגיה
איכילוב אסף
פיזיקה
כץ עמיר
פיזיקה
דרסלר יוחאי
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
הנדסת תוכנה
כהן לילי
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
דיפלומטיה (5 יח``ל)
לפיד אסף
ניתוח נתונים ומידע
גודינגר רות
הנדסת תוכנה
קרבל עדי
ת.אומנ.א'
רוזנפלד מורן
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
מזרחנות
לפיד אסף
ניתוח נתונים ומידע
גודינגר רות
אומנות
אלפרן דברת
1. 8:30-09:15
פיזיקה
דרסלר יוחאי
מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיזיקה
כץ עמיר
כימיה
טורניאנסקי אבנר
פסיכולוגיה
איכילוב אסף
גאוגרפיה
גודינגר רות
כימיה
רוזנברג נטליה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
נהול משאביאנוש
קאסם סמר
ביולוגיה
האן נורית
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
גורוח אלכסנדר
אנגלית (5 יח``ל)
גבעול אירית
אנגלית (5 יח``ל)
ניצן היידי
אנגלית (5 יח``ל)
לוי הדס
אנגלית (5 יח``ל)
שגיא איליי
אנגלית (4 יח``ל)
בר סיון
אנגלית (5 יח``ל)
דגני מירה
ת.אומנ.א'
רוזנפלד מורן
תקשורת
וינר שרה
הנדסת תוכנה
קרבל עדי
ניתוח נתונים ומידע
גודינגר רות
דיפלומטיה (5 יח``ל)
לפיד אסף
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
גאוגרפיה
סטרנס אמיר
ביולוגיה
פינק חן
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
הנדסת תוכנה
כהן לילי
אומנות
אלפרן דברת
ביולוגיה
פינק חן
גאוגרפיה
סטרנס אמיר
ניתוח נתונים ומידע
גודינגר רות
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
הנדסת תוכנה
פיכל רורליך אוקטביה
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
תקשורת
וינר שרה
מזרחנות
לפיד אסף
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
2. 9:15-10:00
תנ``ך
פרחי איילת
ביולוגיה
האן נורית
נהול משאביאנוש
קאסם סמר
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
פיזיקה
כץ עמיר
גאוגרפיה
גודינגר רות
כימיה
רוזנברג נטליה
מנ.עסקים
בן גל יונתן
כימיה
טורניאנסקי אבנר
פסיכולוגיה
איכילוב אסף
פיזיקה
דרסלר יוחאי
לשון
ארז מלי
אנגלית (5 יח``ל)
דגני מירה
אנגלית (4 יח``ל)
בר סיון
אנגלית (5 יח``ל)
שגיא איליי
אנגלית (5 יח``ל)
לוי הדס
אנגלית (5 יח``ל)
ניצן היידי
אנגלית (5 יח``ל)
גבעול אירית
אנגלית (5 יח``ל)
גורוח אלכסנדר
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
הנדסת תוכנה
כהן לילי
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
ביולוגיה
פינק חן
גאוגרפיה
סטרנס אמיר
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
דיפלומטיה (5 יח``ל)
לפיד אסף
ניתוח נתונים ומידע
גודינגר רות
הנדסת תוכנה
קרבל עדי
תקשורת
וינר שרה
ת.אומנ.א'
רוזנפלד מורן
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
מזרחנות
לפיד אסף
תקשורת
וינר שרה
הנדסת תוכנה
ויסמן אילנה
הנדסת תוכנה
פיכל רורליך אוקטביה
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
ניתוח נתונים ומידע
גודינגר רות
גאוגרפיה
סטרנס אמיר
ביולוגיה
פינק חן
אומנות
אלפרן דברת
3. 10:15-11:00
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
מירנץ שרון
מתמטיקה (5 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
גבע יעל
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (3 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (3 יח``ל)
שחף אופק מיכל
מתמטיקה (3 יח``ל)
טביבי שרון
הסטוריה
ברנשטיין אוריאל
ספרות
אלברשטיין אסף
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (3 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (3 יח``ל)
שחף אופק מיכל
מתמטיקה (3 יח``ל)
טביבי שרון
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
גבע יעל
מתמטיקה (3 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
מירנץ שרון
תנ``ך
פרחי איילת
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
גמר פרוייקט
שלפר שירלי
כימיה
רוזנברג נטליה
גאוגרפיה
גודינגר רות
פיזיקה
דרסלר יוחאי
ביולוגיה
בית אור תמי
ביולוגיה
האן נורית
כימיה
טורניאנסקי אבנר
פיזיקה
כץ עמיר
4. 11:00-11:45
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (3 יח``ל)
שחף אופק מיכל
מתמטיקה (3 יח``ל)
טביבי שרון
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (3 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
גבע יעל
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
מירנץ שרון
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
אזרחות
טאוב שירה
חנ``ג
טרגן קטי
חנ``ג
כספי איתן
מתמטיקה (5 יח``ל)
מירנץ שרון
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (5 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
גבע יעל
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (3 יח``ל)
טביבי שרון
מתמטיקה (3 יח``ל)
שחף אופק מיכל
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (3 יח``ל)
עסיס דודי
דיאלוג
גרודה ליאור
פיזיקה
כץ עמיר
כימיה
טורניאנסקי אבנר
ביולוגיה
בית אור תמי
ביולוגיה
האן נורית
פיזיקה
דרסלר יוחאי
גאוגרפיה
גודינגר רות
כימיה
רוזנברג נטליה
גמר פרוייקט
שלפר שירלי
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
5. 12:10-12:55
לשון
ארז מלי
חנ``ג
כספי איתן
חנ``ג
טרגן קטי
תנ``ך
פרחי איילת
הסטוריה
ברנשטיין אוריאל
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
גבע יעל
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (3 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
מירנץ שרון
מתמטיקה (5 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
טביבי שרון
מתמטיקה (3 יח``ל)
שחף אופק מיכל
מתמטיקה (3 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
ביוכימיה
גריגוריבקר גנאדי
6. 12:55-13:40
אנגלית (5 יח``ל)
דגני מירה
אנגלית (4 יח``ל)
בר סיון
אנגלית (5 יח``ל)
שגיא איליי
אנגלית (5 יח``ל)
גבעול אירית
אנגלית (5 יח``ל)
גורוח אלכסנדר
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
לוי הדס
אנגלית (5 יח``ל)
ניצן היידי
ספרות
אלברשטיין אסף
אזרחות
טאוב שירה
הסטוריה
ברנשטיין אוריאל
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (3 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (3 יח``ל)
שחף אופק מיכל
מתמטיקה (3 יח``ל)
טביבי שרון
מתמטיקה (5 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (5 יח``ל)
מירנץ שרון
מתמטיקה (3 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
גבע יעל
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
ביוכימיה
גריגוריבקר גנאדי
7. 13:50-14:35
פסיכולוגיה
איכילוב אסף
נהול משאביאנוש
קאסם סמר
אנגלית (4 יח``ל)
בר סיון
אנגלית (5 יח``ל)
דגני מירה
אנגלית (5 יח``ל)
ניצן היידי
אנגלית (5 יח``ל)
לוי הדס
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
גורוח אלכסנדר
אנגלית (5 יח``ל)
גבעול אירית
אנגלית (5 יח``ל)
שגיא איליי
חינוך
גרודה ליאור
מתמטיקה (5 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
מירנץ שרון
מתמטיקה (4 יח``ל)
גבע יעל
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (5 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
8. 14:35-15:20
מזרחנות
לפיד אסף
פסיכולוגיה
איכילוב אסף
אנגלית (5 יח``ל)
שגיא איליי
אנגלית (5 יח``ל)
גבעול אירית
אנגלית (5 יח``ל)
גורוח אלכסנדר
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
זלכה סינדי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
לוי הדס
אנגלית (5 יח``ל)
ניצן היידי
אנגלית (5 יח``ל)
דגני מירה
אנגלית (4 יח``ל)
בר סיון
דיאלוג
גרודה ליאור
9. 15:30-16:15
תקשורת
כהן מוטי
מזרחנות
לפיד אסף
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
פוטושופ
אלפרן דברת
דיפלומטיה (5 יח``ל)
עזרא רון
הנדסת תוכנה
קרבל עדי
גאוגרפיה
סטרנס אמיר
ביולוגיה
פינק חן
ניתוח נתונים ומידע
גודינגר רות
תקשורת
כהן מוטי
ביוט.מעבדה
גריגוריבקר גנאדי
הנדסת תוכנה
כהן לילי
ביולוגיה
האן נורית
כימיה
רוזנברג נטליה
גאוגרפיה
גודינגר רות
תקשורת
כהן מוטי
מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיזיקה
דרסלר יוחאי
פסיכולוגיה
איכילוב אסף
כימיה
טורניאנסקי אבנר
פיזיקה
כץ עמיר
גמר פרוייקט
שלפר שירלי
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
עיצוב מוצר
גרודה ליאור
10. 16:15-17:00
מזרחנות
לפיד אסף
תקשורת
כהן מוטי
הנדסת תוכנה
כהן לילי
ביוט.מעבדה
גריגוריבקר גנאדי
תקשורת
כהן מוטי
ביולוגיה
פינק חן
ניתוח נתונים ומידע
גודינגר רות
גאוגרפיה
סטרנס אמיר
הנדסת תוכנה
קרבל עדי
דיפלומטיה (5 יח``ל)
עזרא רון
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
פוטושופ
אלפרן דברת
עיצוב מוצר
גרודה ליאור
גמר פרוייקט
שלפר שירלי
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
פיזיקה
כץ עמיר
כימיה
טורניאנסקי אבנר
פסיכולוגיה
איכילוב אסף
פיזיקה
דרסלר יוחאי
מנ.עסקים
בן גל יונתן
תקשורת
כהן מוטי
גאוגרפיה
גודינגר רות
כימיה
רוזנברג נטליה
ביולוגיה
האן נורית
11. 17:00-17:45
פוטושופ
אלפרן דברת
הנדסת תוכנה
קרבל עדי
דיפלומטיה (5 יח``ל)
עזרא רון
ביוט.מעבדה
גריגוריבקר גנאדי
הנדסת תוכנה
כהן לילי
פסיכולוגיה
איכילוב אסף
עיצוב מוצר
גרודה ליאור