דפי תוכן
RSS במצב חירום
                                                                        

חדשות המרחב
נושאים אחרונים בפורומים
שם הפורוםנושאע''יתאריך
שכבה יאברוכים הבאים לפורום שכבת י` 2012-13---יום חמישי, 23/08/2012, 18:47
תכנון יומי עבור כיתת מרחב זה
שיעורי-בית
מערכת שעות כיתתית
שעה / יוםראשוןשנישלישירביעיחמישישישי
0. 7:45-08:25  פיסיקה
כץ עמיר
נהול משאביאנוש
דור שרון
   ת.אומנ.א'
גולן רן
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 אומנות
בירנבאום חניתה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
1. 8:30-09:15 לשון
יצחק בלהה
 גמר פרוייקט
דור שרון
ביולוגיה
פינק חן
מזרחנות
לפיד אסף
כימיה
כץ כלנית
פיסיקה
כץ עמיר
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
האן נורית
 חנ``ג
גלזר דני
חנ``ג
טבק פזית
 אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
ת.אומנ.א'
גולן רן
תקשורת
וינר שרה
 אומנות
בירנבאום חניתה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
תקשורת
וינר שרה
2. 9:15-10:00 ספרות
שור זהבית
 ביולוגיה
האן נורית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיסיקה
כץ עמיר
כימיה
כץ כלנית
מזרחנות
לפיד אסף
ביולוגיה
פינק חן
גמר פרוייקט
דור שרון
 לשון
יצחק בלהה
 אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
 תקשורת
וינר שרה
ת.אומנ.א'
גולן רן
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
אומנות
בירנבאום חניתה
3. 10:15-11:00 מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
 דיאלוג
שור זהבית
 הסטוריה
כהן רוויטל
 מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
 תנ``ך
יערן יגאל
 ביולוגיה
פינק חן
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
האן נורית
פיסיקה
כץ עמיר
כימיה
כץ כלנית
4. 11:00-11:45 מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
 תנ``ך
יערן יגאל
 תנ``ך
יערן יגאל
 מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
 הסטוריה
כהן רוויטל
 ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
פינק חן
פיסיקה
כץ עמיר
כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
5. 12:10-12:55 אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
 הסטוריה
כהן רוויטל
 הסטוריה
כהן רוויטל
 ספרות
שור זהבית
 מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
שחף טל
 כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
פינק חן
6. 12:55-13:40 אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
 הסטוריה
כהן רוויטל
 חינוך
שור זהבית
 חנ``ג
טבק פזית
חנ``ג
גלזר דני
 מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
 ביולוגיה
פינק חן
כימיה
כץ כלנית
7. 13:50-14:35  אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
 דיאלוג
שור זהבית
 לשון
יצחק בלהה
 מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
 
8. 14:35-15:20 דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
  עיצוב מוצר
גרודה ליאור
   
9. 15:30-16:15 תקשורת
כהן מוטי
 דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
תקשורת
כהן מוטי
ביולוגיה
פינק חן
 עיצוב מוצר
גרודה ליאור
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
 פיסיקה
כץ עמיר
תקשורת
כהן מוטי
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
כימיה
כץ כלנית
מזרחנות
לפיד אסף
נהול משאביאנוש
דור שרון
פוטושופ
אלפרן דברת
  
10. 16:15-17:00 תקשורת
כהן מוטי
 ביולוגיה
פינק חן
תקשורת
כהן מוטי
 ביולוגיה
דמבינסקי רעות
עיצוב מוצר
גרודה ליאור
 פוטושופ
אלפרן דברת
מזרחנות
לפיד אסף
נהול משאביאנוש
דור שרון
כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
תקשורת
כהן מוטי
  
11. 17:00-17:45    פוטושופ
אלפרן דברת