דפי תוכן
RSS במצב חירום
                                                                       

חדשות המרחב
נושאים אחרונים בפורומים
שם הפורוםנושאע''יתאריך
שכבה יאברוכים הבאים לפורום שכבת י` 2012-13---יום חמישי, 23/08/2012, 18:47
תכנון יומי עבור כיתת מרחב זה
שיעורי-בית
מערכת שעות כיתתית
שעה / יוםראשוןשנישלישירביעיחמישישישישבת
0. 8:00-08:25     ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
מזרחנות
לפיד אסף
 
1. 8:30-09:15 לשון
יצחק בלהה
 פיסיקה
אביטל רן
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
מנ.עסקים
בוריסובר טניה
כימיה
כץ כלנית
גמר פרוייקט
דור שרון
ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
  תנ``ך
קאופמן צביה
 תיאטרון
שפריר אורלי
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
תקשורת
וינר שרה
 מזרחנות
לפיד אסף
תיאטרון
הרש מיכל
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
 
2. 9:15-10:00 תנ``ך
קאופמן צביה
 ביולוגיה
דמבינסקי רעות
ביולוגיה
האן נורית
גמר פרוייקט
דור שרון
כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בוריסובר טניה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
פיסיקה
אביטל רן
 תנ``ך
קאופמן צביה
 אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (4 יח``ל)
בן ארי נירית
אנגלית (5 יח``ל)
שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
לסקר מורן
 תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
תיאטרון
שפריר אורלי
 דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
תקשורת
וינר שרה
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
תיאטרון
הרש מיכל
מזרחנות
לפיד אסף
 
3. 10:15-11:00 מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (3 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (3 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
 תנ``ך
קאופמן צביה
 לשון
יצחק בלהה
 מתמטיקה (3 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (3 יח``ל)
מירנץ שרון
מתמטיקה (3 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
 אזרחות
בלומר שירה
 ביולוגיה
האן נורית
כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
מנ.עסקים
בוריסובר טניה
נהול משאביאנוש
בן-טוב עידו
פיסיקה
אביטל רן
 
4. 11:00-11:45 מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (3 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (3 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
 דיאלוג
חפץ ליאן
 לשון
יצחק בלהה
 מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (3 יח``ל)
מירנץ שרון
מתמטיקה (4 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (3 יח``ל)
אלוס איריס
 דיאלוג
חפץ ליאן
 פיסיקה
אביטל רן
נהול משאביאנוש
בן-טוב עידו
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
האן נורית
מנ.עסקים
בוריסובר טניה
 
5. 12:10-12:55 אנגלית (5 יח``ל)
סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
בן ארי נירית
אנגלית (5 יח``ל)
שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
לסקר מורן
 אזרחות
בלומר שירה
 חינוך
חפץ ליאן
 חנ``ג
טבק פזית
חנ``ג
גלזר דני
 מתמטיקה (3 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (3 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (4 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (3 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
 נהול משאביאנוש
בן-טוב עידו
תיאטרון
שפריר אורלי
 
6. 12:55-13:40 אנגלית (5 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (4 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
בן ארי נירית
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
סטרום נעמי
 חנ``ג
טבק פזית
חנ``ג
גלזר דני
 ספרות
כהן שוש
 אזרחות
בלומר שירה
 מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (3 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (3 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
וורובייציק דני
 תיאטרון
שפריר אורלי
 
7. 13:50-14:35 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 אנגלית (4 יח``ל)
בן ארי נירית
אנגלית (5 יח``ל)
שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (4 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
לסקר מורן
 ספרות
כהן שוש
 אזרחות
בלומר שירה
 מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (5 יח``ל)
ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
  
8. 14:35-15:20 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
 אנגלית (5 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (4 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
בן ארי נירית
 ביולוגיה
דמבינסקי רעות
    
9. 15:30-16:15  תקשורת
כהן מוטי
 ביולוגיה
דמבינסקי רעות
 פיסיקה
אביטל רן
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
כימיה
כץ כלנית
   
10. 16:15-17:00  תקשורת
כהן מוטי
  כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
פיסיקה
אביטל רן
   
11    כימיה
כץ כלנית