דפי תוכן
RSS במצב חירום
                                                                       

חדשות המרחב
נושאים אחרונים בפורומים
שם הפורוםנושאע''יתאריך
שכבה יאברוכים הבאים לפורום שכבת י` 2012-13---יום חמישי, 23/08/2012, 18:47
תכנון יומי עבור כיתת מרחב זה
שיעורי-בית
מערכת שעות כיתתית
שעה / יוםראשוןשנישלישירביעיחמישישישי
0. 7:45-08:25  פיסיקה
כץ עמיר
נהול משאביאנוש
דור שרון
   ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
1. 8:30-09:15 הסטוריה
ברק יונתן
 ביולוגיה
פינק חן
גמר פרוייקט
דור שרון
מזרחנות
לפיד אסף
כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
האן נורית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיסיקה
כץ עמיר
 תנ``ך
יערן יגאל
 אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
תיאטרון
שפריר אורלי
 דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
תקשורת
וינר שרה
תיאטרון
הרש מיכל
2. 9:15-10:00 תנ``ך
יערן יגאל
 פיסיקה
כץ עמיר
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
האן נורית
כימיה
כץ כלנית
מזרחנות
לפיד אסף
גמר פרוייקט
דור שרון
ביולוגיה
פינק חן
 תנ``ך
יערן יגאל
 אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
 תיאטרון
שפריר אורלי
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
תקשורת
וינר שרה
 תיאטרון
הרש מיכל
תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
3. 10:15-11:00 מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
 חנ``ג
טבק פזית
חנ``ג
גלזר דני
 הסטוריה
ברק יונתן
 מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
 ספרות
תדמור עומר
 ביולוגיה
פינק חן
כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיסיקה
כץ עמיר
ביולוגיה
האן נורית
4. 11:00-11:45 מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
 לשון
דנון ענת
 הסטוריה
ברק יונתן
 מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
 לשון
דנון ענת
 ביולוגיה
האן נורית
פיסיקה
כץ עמיר
כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
פינק חן
5. 12:10-12:55 אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
 ספרות
תדמור עומר
 לשון
דנון ענת
 חנ``ג
גלזר דני
חנ``ג
טבק פזית
 מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
שחף טל
 ביולוגיה
פינק חן
כימיה
כץ כלנית
6. 12:55-13:40 אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
 הסטוריה
ברק יונתן
 חינוך
דור שרון
 דיאלוג
דור שרון
 מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
 כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
פינק חן
7. 13:50-14:35  אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
  הסטוריה
ברק יונתן
 מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
 
8. 14:35-15:20 דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
   דיאלוג
דור שרון
  
9. 15:30-16:15 תקשורת
כהן מוטי
 תקשורת
כהן מוטי
ביולוגיה
פינק חן
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
 ביולוגיה
דמבינסקי רעות
 תקשורת
כהן מוטי
פיסיקה
כץ עמיר
כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
מזרחנות
לפיד אסף
נהול משאביאנוש
דור שרון
  
10. 16:15-17:00 תקשורת
כהן מוטי
 ביולוגיה
פינק חן
תקשורת
כהן מוטי
 ביולוגיה
דמבינסקי רעות
 נהול משאביאנוש
דור שרון
מזרחנות
לפיד אסף
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
כימיה
כץ כלנית
תקשורת
כהן מוטי