דפי תוכן
RSS במצב חירום

                             



 מחנך הכיתה:יגאל יערן
 

 
 
יום נחשון בנושא "הגשמת חלומות"
סטיב ג'ובס
גל מקל
הרצל
ביל גייטס

 



       

 

                                       

 
                                        


                  מחנכת הכיתה: ענת דנון
 

 
 
 
יום נחשון בנושא "הגשמת חלומות"
סטיב ג'ובס
גל מקל
הרצל
ביל גייטס

 


חדשות המרחב
נושאים אחרונים בפורומים
שם הפורוםנושאע''יתאריך
תנ``ךשכבת י``א: מבחן מס` 1 + תשובוןיעל כהן (מורה)יום רביעי, 28/09/2016, 17:39
תנ``ךשיכבת י``א - מבחן מס` 1יעל כהן (מורה)יום שני, 19/09/2016, 07:15
תנ``ךשיכבת י``א - סיכום ספר עמוסיעל כהן (מורה)יום חמישי, 17/09/2015, 10:12
תנ``ךסיכום פרק י``א 1-9 בספר בראשיתיעל כהן (מורה)יום רביעי, 12/02/2014, 08:27
תנ``ךמקור חוץ מקראי - הפתיחה והסיום לחוקי ח`מורבייעל כהן (מורה)יום חמישי, 23/05/2013, 07:25
מערכת שעות כיתתית
שעה / יוםראשוןשנישלישירביעיחמישישישי
0. 7:45-08:25  פיסיקה
כץ עמיר
נהול משאביאנוש
דור שרון
 פיסיקה
כץ עמיר
  ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
הנדסת תוכנה
כהן לילי
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
1. 8:30-09:15 תנ``ך
פרחי איילת
 גמר פרוייקט
דור שרון
מזרחנות
לפיד אסף
פיסיקה
כץ עמיר
מנ.עסקים
בן גל יונתן
כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
פינק חן
 ת.מחול
ניב עינת
 אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
הנדסת תוכנה
כהן לילי
תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
מחול
קרונפלד ורדית
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
 ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
מחול
גיסין ערן
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
הנדסת תוכנה
כהן לילי
הנדסת תוכנה
כהן לילי
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
תקשורת
וינר שרה
2. 9:15-10:00 תנ``ך
פרחי איילת
 ביולוגיה
פינק חן
ביולוגיה
האן נורית
כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיסיקה
כץ עמיר
מזרחנות
לפיד אסף
גמר פרוייקט
דור שרון
 ת.מחול
ניב עינת
חנ``ג
טרגן קטי
חנ``ג
גלזר דני
 אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
 ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
מחול
קרונפלד ורדית
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
תקשורת
וינר שרה
הנדסת תוכנה
כהן לילי
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
הנדסת תוכנה
כהן לילי
הנדסת תוכנה
כהן לילי
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
מחול
גיסין ערן
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
3. 10:15-11:00 מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
 לשון
יצחק בלהה
 חינוך
קרונפלד ורדית
 מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
 הסטוריה
פרץ אתי
 ביולוגיה
האן נורית
כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיסיקה
כץ עמיר
ביולוגיה
פינק חן
4. 11:00-11:45 מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
 הסטוריה
פרץ אתי
 נחשון
קרונפלד ורדית
 מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
 ספרות
תדמור עומר
 כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיסיקה
כץ עמיר
ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
פינק חן
5. 12:10-12:55 אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
 תנ``ך
פרחי איילת
 נחשון
קרונפלד ורדית
 לשון
יצחק בלהה
 מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
שחף טל
 ביולוגיה
פינק חן
כימיה
כץ כלנית
ביוכימיה
אלי דליה
מחול
לאו גוצ'י גריסלדה
6. 12:55-13:40 אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
 ספרות
תדמור עומר
 נחשון
קרונפלד ורדית
 הסטוריה
פרץ אתי
 מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
 מחול
לאו גוצ'י גריסלדה
ביוכימיה
אלי דליה
כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
פינק חן
7. 13:50-14:35 ביוט.מעבדה
אלי דליה
 אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
 נחשון
קרונפלד ורדית
 הסטוריה
פרץ אתי
 מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
 מחול
קרונפלד ורדית
8. 14:35-15:20 ביוט.מעבדה
אלי דליה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
 הסטוריה
פרץ אתי
 נחשון
קרונפלד ורדית
 חנ``ג
גלזר דני
חנ``ג
טרגן קטי
 לשון
יצחק בלהה
 מחול
קרונפלד ורדית
9. 15:30-16:15 ביוט.מעבדה
אלי דליה
תקשורת
כהן מוטי
 דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
ביולוגיה
פינק חן
ביוט.מעבדה
אלי דליה
תקשורת
כהן מוטי
 נחשון
קרונפלד ורדית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
הנדסת תוכנה
כהן לילי
 כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
פיסיקה
כץ עמיר
תקשורת
כהן מוטי
נהול משאביאנוש
דור שרון
מזרחנות
לפיד אסף
  
10. 16:15-17:00 תקשורת
כהן מוטי
 תקשורת
כהן מוטי
ביוט.מעבדה
אלי דליה
ביולוגיה
פינק חן
 הנדסת תוכנה
כהן לילי
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
 מזרחנות
לפיד אסף
נהול משאביאנוש
דור שרון
פיסיקה
כץ עמיר
כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
תקשורת
כהן מוטי
  
11. 17:00-17:45  ביוט.מעבדה
אלי דליה
 הנדסת תוכנה
כהן לילי