דפי תוכן
RSS במצב חירום

                             



 מחנך הכיתה:יגאל יערן
 

 
 
יום נחשון בנושא "הגשמת חלומות"
סטיב ג'ובס
גל מקל
הרצל
ביל גייטס

 



       

 

                                       

 
                                        


                  מחנכת הכיתה: ענת דנון
 

 
 
 
יום נחשון בנושא "הגשמת חלומות"
סטיב ג'ובס
גל מקל
הרצל
ביל גייטס

 


חדשות המרחב
נושאים אחרונים בפורומים
שם הפורוםנושאע''יתאריך
תנ``ךשכבת י``א: מבחן מס` 1 + תשובוןיעל כהן (מורה)יום רביעי, 28/09/2016, 17:39
תנ``ךשיכבת י``א - מבחן מס` 1יעל כהן (מורה)יום שני, 19/09/2016, 07:15
תנ``ךשיכבת י``א - סיכום ספר עמוסיעל כהן (מורה)יום חמישי, 17/09/2015, 10:12
תנ``ךסיכום פרק י``א 1-9 בספר בראשיתיעל כהן (מורה)יום רביעי, 12/02/2014, 08:27
תנ``ךמקור חוץ מקראי - הפתיחה והסיום לחוקי ח`מורבייעל כהן (מורה)יום חמישי, 23/05/2013, 07:25
מערכת שעות כיתתית
שעה / יוםראשוןשנישלישירביעיחמישישישישבת
0. 8:00-08:25     ערבית
חביב אלוביץ סיגל
הנדסת תוכנה
כהן לילי
 דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
מזרחנות
לפיד אסף
 
1. 8:30-09:15 תנ``ך
פרחי איילת
 ביולוגיה
האן נורית
כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בוריסובר טניה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
גמר פרוייקט
דור שרון
פיסיקה
אביטל רן
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
 חנ``ג
רוקמן עמית
חנ``ג
טבק פזית
 חנ``ג
טבק פזית
חנ``ג
רוקמן עמית
 הנדסת תוכנה
כהן לילי
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
תקשורת
וינר שרה
 מזרחנות
לפיד אסף
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
 
2. 9:15-10:00 תנ``ך
פרחי איילת
 ביולוגיה
דמבינסקי רעות
פיסיקה
אביטל רן
גמר פרוייקט
דור שרון
מנ.עסקים
בוריסובר טניה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
האן נורית
 אזרחות
בלומר שירה
 אנגלית (4 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (4 יח``ל)
בן ארי נירית
אנגלית (5 יח``ל)
שרון מאיה
 תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
הנדסת תוכנה
כהן לילי
 ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
תקשורת
וינר שרה
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
מזרחנות
לפיד אסף
 
3. 10:15-11:00 מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (3 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (3 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
 לשון
לוגסי אופיר
 חינוך
בן גל יונתן
 מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (3 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (3 יח``ל)
מירנץ שרון
מתמטיקה (3 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
 ספרות
אדלר חגית
 נהול משאביאנוש
בן-טוב עידו
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
מנ.עסקים
בוריסובר טניה
ביולוגיה
האן נורית
כימיה
כץ כלנית
פיסיקה
אביטל רן
 
4. 11:00-11:45 מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (3 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (3 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
 אזרחות
בלומר שירה
 נחשון
בן גל יונתן
 מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (3 יח``ל)
מירנץ שרון
מתמטיקה (3 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
 ספרות
אדלר חגית
 פיסיקה
אביטל רן
כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
נהול משאביאנוש
בן-טוב עידו
מנ.עסקים
בוריסובר טניה
 
5. 12:10-12:55 אנגלית (4 יח``ל)
בן ארי נירית
אנגלית (5 יח``ל)
סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (4 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
שרון מאיה
 תנ``ך
פרחי איילת
 נחשון
בן גל יונתן
 לשון
לוגסי אופיר
 מתמטיקה (3 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (5 יח``ל)
ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (3 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (3 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
 נהול משאביאנוש
בן-טוב עידו
ביוכימיה
אלי דליה
 
6. 12:55-13:40 אנגלית (5 יח``ל)
שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
סטרום נעמי
אנגלית (4 יח``ל)
בן ארי נירית
 הסטוריה
ברק יונתן
 נחשון
בן גל יונתן
 הסטוריה
ברק יונתן
 מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (3 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (3 יח``ל)
אלוס איריס
 ביוכימיה
אלי דליה
 
7. 13:50-14:35 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
ביוט.מעבדה
אלי דליה
 אנגלית (4 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (5 יח``ל)
סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
בן ארי נירית
אנגלית (5 יח``ל)
שרון מאיה
 נחשון
בן גל יונתן
 הסטוריה
ברק יונתן
 מתמטיקה (4 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (5 יח``ל)
ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
שרון-זמסקי דפנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
שחף טל
  
8. 14:35-15:20 ביוט.מעבדה
אלי דליה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
 אנגלית (5 יח``ל)
שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
בן ארי נירית
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
לסקר מורן
אנגלית (4 יח``ל)
ריצקר עינת
 נחשון
בן גל יונתן
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
 לשון
לוגסי אופיר
   
9. 15:30-16:15 ביוט.מעבדה
אלי דליה
 ביוט.מעבדה
אלי דליה
הנדסת תוכנה
כהן לילי
 ביולוגיה
דמבינסקי רעות
נחשון
בן גל יונתן
 פיסיקה
אביטל רן
תקשורת
כהן מוטי
כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
   
10. 16:15-17:00  הנדסת תוכנה
כהן לילי
ביוט.מעבדה
אלי דליה
  ביולוגיה
דמבינסקי רעות
כימיה
כץ כלנית
תקשורת
כהן מוטי
פיסיקה
אביטל רן
   
11  ביוט.מעבדה
אלי דליה
הנדסת תוכנה
כהן לילי
  כימיה
כץ כלנית