דפי תוכן
RSS במצב חירום
                                                                         

חדשות המרחב
נושאים אחרונים בפורומים
שם הפורוםנושאע''יתאריך
שכבה יבטורניר קט רגל שכבת יאיפה אפוטה (מורה)יום שני, 31/12/2012, 08:04
שכבה יבברוכים הבאים לפורום שכבה יאיפה אפוטה (מורה)יום חמישי, 29/12/2011, 23:02
תכנון יומי עבור כיתת מרחב זה
שיעורי-בית
מערכת שעות כיתתית
שעה / יוםראשוןשנישלישירביעיחמישישישי
0. 7:45-08:25  פיסיקה
כץ עמיר
נהול משאביאנוש
דור שרון
   ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
הנדסת תוכנה
כהן לילי
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
1. 8:30-09:15 הסטוריה
פרץ אתי
 גמר פרוייקט
דור שרון
מזרחנות
לפיד אסף
כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיסיקה
כץ עמיר
ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
פינק חן
 ת.מחול
ניב עינת
 אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
הנדסת תוכנה
כהן לילי
תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
מחול
קרונפלד ורדית
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
 ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
מחול
גיסין ערן
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
הנדסת תוכנה
כהן לילי
הנדסת תוכנה
כהן לילי
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
תקשורת
וינר שרה
2. 9:15-10:00 הסטוריה
פרץ אתי
 ביולוגיה
פינק חן
ביולוגיה
האן נורית
פיסיקה
כץ עמיר
מנ.עסקים
בן גל יונתן
כימיה
כץ כלנית
מזרחנות
לפיד אסף
גמר פרוייקט
דור שרון
 ת.מחול
ניב עינת
 אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
 ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
מחול
קרונפלד ורדית
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
תקשורת
וינר שרה
הנדסת תוכנה
כהן לילי
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
הנדסת תוכנה
כהן לילי
הנדסת תוכנה
כהן לילי
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
מחול
גיסין ערן
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
3. 10:15-11:00 מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
 לשון
הראל חנה
 הסטוריה
פרץ אתי
 מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
 תנ``ך
כהן יעל
 ביולוגיה
האן נורית
כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיסיקה
כץ עמיר
ביולוגיה
פינק חן
4. 11:00-11:45 מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
 דיאלוג
פרנקל טילדה
 חינוך
פרנקל טילדה
 מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
 הסטוריה
פרץ אתי
 פיסיקה
כץ עמיר
כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
פינק חן
5. 12:10-12:55 אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
 הסטוריה
פרץ אתי
 לשון
הראל חנה
 ספרות
קייזר הדס
 מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
שחף טל
 ביולוגיה
פינק חן
כימיה
כץ כלנית
מחול
לאו גוצ'י גריסלדה
ביוכימיה
אלי דליה
6. 12:55-13:40 אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
 תנ``ך
כהן יעל
 לשון
הראל חנה
 תנ``ך
כהן יעל
 מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
 ביוכימיה
אלי דליה
מחול
לאו גוצ'י גריסלדה
כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
פינק חן
7. 13:50-14:35 ביוט.מעבדה
אלי דליה
 אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
 ספרות
קייזר הדס
 חנ``ג
טרגן קטי
חנ``ג
רוקמן עמית
 מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
 מחול
קרונפלד ורדית
8. 14:35-15:20 ביוט.מעבדה
אלי דליה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
 חנ``ג
רוקמן עמית
חנ``ג
טרגן קטי
   דיאלוג
פרנקל טילדה
 מחול
קרונפלד ורדית
9. 15:30-16:15 ביוט.מעבדה
אלי דליה
תקשורת
כהן מוטי
 ביוט.מעבדה
אלי דליה
תקשורת
כהן מוטי
ביולוגיה
פינק חן
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
 ביולוגיה
דמבינסקי רעות
הנדסת תוכנה
כהן לילי
 כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
תקשורת
כהן מוטי
פיסיקה
כץ עמיר
נהול משאביאנוש
דור שרון
מזרחנות
לפיד אסף
  
10. 16:15-17:00 תקשורת
כהן מוטי
 ביולוגיה
פינק חן
ביוט.מעבדה
אלי דליה
תקשורת
כהן מוטי
 הנדסת תוכנה
כהן לילי
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
 מזרחנות
לפיד אסף
נהול משאביאנוש
דור שרון
כימיה
כץ כלנית
תקשורת
כהן מוטי
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
  
11. 17:00-17:45  ביוט.מעבדה
אלי דליה
 הנדסת תוכנה
כהן לילי