דפי תוכן
RSS במצב חירום
                                                                      
 
 
 
 
 
 

חדשות המרחב
נושאים אחרונים בפורומים
שם הפורוםנושאע''יתאריך
שכבה יבטורניר קט רגל שכבת יאיפה אפוטה (מורה)יום שני, 31/12/2012, 08:04
שכבה יבברוכים הבאים לפורום שכבה יאיפה אפוטה (מורה)יום חמישי, 29/12/2011, 23:02
תכנון יומי עבור כיתת מרחב זה
שיעורי-בית
מערכת שעות כיתתית
שעה / יוםראשוןשנישלישירביעיחמישישישי
0. 7:45-08:25  פיסיקה
כץ עמיר
נהול משאביאנוש
דור שרון
 פיסיקה
כץ עמיר
  ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
1. 8:30-09:15 תנ``ך
יערן יגאל
 גמר פרוייקט
דור שרון
מזרחנות
לפיד אסף
מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיסיקה
כץ עמיר
כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
פינק חן
 ת.מחול
ניב עינת
 אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
תקשורת
וינר שרה
מחול
קרונפלד ורדית
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
 ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
מחול
גיסין ערן
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
2. 9:15-10:00 חנ``ג
גלזר דני
חנ``ג
טבק פזית
 ביולוגיה
פינק חן
ביולוגיה
האן נורית
כימיה
כץ כלנית
פיסיקה
כץ עמיר
מנ.עסקים
בן גל יונתן
מזרחנות
לפיד אסף
גמר פרוייקט
דור שרון
 ת.מחול
ניב עינת
 אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
 ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
מחול
קרונפלד ורדית
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
תקשורת
וינר שרה
 דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
תקשורת
וינר שרה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
מחול
גיסין ערן
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
3. 10:15-11:00 מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
 הסטוריה
גרשון יואב
 עמו``ס
גלזר דני
 מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
 הסטוריה
גרשון יואב
 ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
פינק חן
כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיסיקה
כץ עמיר
4. 11:00-11:45 מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
 הסטוריה
גרשון יואב
 עמו``ס
גלזר דני
 מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
 לשון
יצחק בלהה
 פיסיקה
כץ עמיר
מנ.עסקים
בן גל יונתן
כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
פינק חן
ביולוגיה
האן נורית
5. 12:10-12:55 אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
 לשון
יצחק בלהה
 עמו``ס
גלזר דני
 תנ``ך
יערן יגאל
 מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (3 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
 כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
פינק חן
מחול
לאו גוצ'י גריסלדה
ביוכימיה
אלי דליה
6. 12:55-13:40 אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
 ספרות
קייזר הדס
 עמו``ס
גלזר דני
 לשון
יצחק בלהה
 מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
 ביוכימיה
אלי דליה
מחול
לאו גוצ'י גריסלדה
ביולוגיה
פינק חן
כימיה
כץ כלנית
7. 13:50-14:35 ביוט.מעבדה
אלי דליה
 אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
 הסטוריה
גרשון יואב
 תנ``ך
יערן יגאל
 מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
טולר רבקה
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
 מחול
קרונפלד ורדית
8. 14:35-15:20 ביוט.מעבדה
אלי דליה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
 הסטוריה
גרשון יואב
  ספרות
קייזר הדס
 חינוך
גלזר דני
 מחול
קרונפלד ורדית
9. 15:30-16:15 ביוט.מעבדה
אלי דליה
תקשורת
כהן מוטי
 דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
ביולוגיה
פינק חן
תקשורת
כהן מוטי
ביוט.מעבדה
אלי דליה
 ביולוגיה
דמבינסקי רעות
 ביולוגיה
דמבינסקי רעות
כימיה
כץ כלנית
פיסיקה
כץ עמיר
תקשורת
כהן מוטי
מזרחנות
לפיד אסף
נהול משאביאנוש
דור שרון
  
10. 16:15-17:00 תקשורת
כהן מוטי
 ביוט.מעבדה
אלי דליה
תקשורת
כהן מוטי
ביולוגיה
פינק חן
 ביולוגיה
דמבינסקי רעות
 מזרחנות
לפיד אסף
נהול משאביאנוש
דור שרון
תקשורת
כהן מוטי
כימיה
כץ כלנית
פיסיקה
כץ עמיר
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
  
11. 17:00-17:45  ביוט.מעבדה
אלי דליה