דפי תוכן
RSS במצב חירום
                                                                      
 
 
 
 
 
 

חדשות המרחב
נושאים אחרונים בפורומים
שם הפורוםנושאע''יתאריך
שכבה יבטורניר קט רגל שכבת יאיפה אפוטה (מורה)יום שני, 31/12/2012, 08:04
שכבה יבברוכים הבאים לפורום שכבה יאיפה אפוטה (מורה)יום חמישי, 29/12/2011, 23:02
תכנון יומי עבור כיתת מרחב זה
שיעורי-בית
מערכת שעות כיתתית
שעה / יוםראשוןשנישלישירביעיחמישישישי
0. 7:45-08:25  פיסיקה
כץ עמיר
נהול משאביאנוש
דור שרון
   ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
1. 8:30-09:15 תנ``ך
יערן יגאל
 גמר פרוייקט
דור שרון
מזרחנות
לפיד אסף
כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיסיקה
כץ עמיר
ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
פינק חן
 ת.מחול
ניב עינת
 אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
 ערבית
חביב אלוביץ סיגל
תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
מחול
קרונפלד ורדית
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
 ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
מחול
גיסין ערן
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
תקשורת
וינר שרה
2. 9:15-10:00 חנ``ג
גלזר דני
חנ``ג
טבק פזית
 ביולוגיה
פינק חן
ביולוגיה
האן נורית
פיסיקה
כץ עמיר
מנ.עסקים
בן גל יונתן
כימיה
כץ כלנית
מזרחנות
לפיד אסף
גמר פרוייקט
דור שרון
 ת.מחול
ניב עינת
 אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
 ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
מחול
קרונפלד ורדית
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
תקשורת
וינר שרה
 תקשורת
וינר שרה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
ערבית
חביב אלוביץ סיגל
מחול
גיסין ערן
ביוט.חקר=פרוייקט
לנץ רות
ביוט.חקר=פרוייקט
סרוסי טליה
3. 10:15-11:00 מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
 הסטוריה
גרשון יואב
 עמו``ס
גלזר דני
 מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
 הסטוריה
גרשון יואב
 ביולוגיה
האן נורית
כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
פיסיקה
כץ עמיר
ביולוגיה
פינק חן
4. 11:00-11:45 מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
 הסטוריה
גרשון יואב
 עמו``ס
גלזר דני
 מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
ויסמן אילנה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
 לשון
יצחק בלהה
 פיסיקה
כץ עמיר
כימיה
כץ כלנית
מנ.עסקים
בן גל יונתן
ביולוגיה
האן נורית
ביולוגיה
פינק חן
5. 12:10-12:55 אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
 לשון
יצחק בלהה
 עמו``ס
גלזר דני
 תנ``ך
יערן יגאל
 מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (3 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
 ביולוגיה
פינק חן
כימיה
כץ כלנית
מחול
לאו גוצ'י גריסלדה
ביוכימיה
אלי דליה
6. 12:55-13:40 אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
 ספרות
קייזר הדס
 עמו``ס
גלזר דני
 לשון
יצחק בלהה
 מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
מתמטיקה (3 יח``ל)
רוה ליאת
מתמטיקה (3 יח``ל)
שחף טל
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (3 יח``ל)
יגרמן סיגל
 ביוכימיה
אלי דליה
מחול
לאו גוצ'י גריסלדה
כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
פינק חן
7. 13:50-14:35 ביוט.מעבדה
אלי דליה
 אנגלית (4 יח``ל)
ברזילי שרון מאיה
אנגלית (5 יח``ל)
ברון קרן
אנגלית (5 יח``ל)
הירשפלד ליאת
אנגלית (4 יח``ל)
סול לינוי
אנגלית (5 יח``ל)
מקסימוב אורית
אנגלית (5 יח``ל)
אשל ענת
אנגלית (5 יח``ל)
ריצקר עינת
אנגלית (5 יח``ל)
דרעי סטרום נעמי
אנגלית (5 יח``ל)
מלין רונית
 הסטוריה
גרשון יואב
 תנ``ך
יערן יגאל
 מתמטיקה (5 יח``ל)
בר ציון ספיר
מתמטיקה (5 יח``ל)
גולדברנר סיגלית
מתמטיקה (5 יח``ל)
אפוטה יפה
מתמטיקה (5 יח``ל)
וורובייציק דני
מתמטיקה (4 יח``ל)
עסיס דודי
מתמטיקה (4 יח``ל)
אלוס איריס
מתמטיקה (4 יח``ל)
פלד ריבלין נגה
 מחול
קרונפלד ורדית
8. 14:35-15:20 ביוט.מעבדה
אלי דליה
דיפלומטיה (5 יח``ל)
קר.עורי ברברה
 הסטוריה
גרשון יואב
  ספרות
קייזר הדס
 חינוך
גלזר דני
 מחול
קרונפלד ורדית
9. 15:30-16:15 ביוט.מעבדה
אלי דליה
תקשורת
כהן מוטי
 ביוט.מעבדה
אלי דליה
תקשורת
כהן מוטי
ביולוגיה
פינק חן
דיפלומטיה (5 יח``ל)
זלכה סינדי
 ביולוגיה
דמבינסקי רעות
 כימיה
כץ כלנית
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
תקשורת
כהן מוטי
פיסיקה
כץ עמיר
מזרחנות
לפיד אסף
נהול משאביאנוש
דור שרון
  
10. 16:15-17:00 תקשורת
כהן מוטי
 ביולוגיה
פינק חן
ביוט.מעבדה
אלי דליה
תקשורת
כהן מוטי
 ביולוגיה
דמבינסקי רעות
 מזרחנות
לפיד אסף
נהול משאביאנוש
דור שרון
כימיה
כץ כלנית
תקשורת
כהן מוטי
ביולוגיה
דמבינסקי רעות
  
11. 17:00-17:45  ביוט.מעבדה
אלי דליה